BeNiFuN

آخرین مطالب ارسال شده

نگاهی دیگر به زندگی
آهنگ پرسپولیس خسته از زنده یاذ فرزین (درخواستی)
کیکهای عروسی میلیون دلاری شیخ های عرب
با اين ساختمان به درون بدن يك انسان سالم سفر كنيد
مکالمات تلفنی واقعی ضبط شده در مراکز خدمات مشاوره مایکروسافت (بسیار جالب و خنده دار)
عکس های فوق العاده !
طرح های مبتکرانه برای وسایل منزل
مشهورترین و سرشناس ترین ایرانیان در دنیا
دانلود فیلم های قدیمی ایرانی- قبل از انقلاب
فول آلبوم افسانه (درخواستی)

فهرست مهمترین افراد تحت تعقیب اف.بی.آی

شماره ۱ : اسامه بن لادنتا زمانی که دستگیر و یا مرگ او تایید نشود در صدر فهرست افراد تحت تعقیب اف بی آی باقی خواهد ماند. اوساما بن لادن رهبر شبکه تروریستی القاعده، بزرگترین دشمن آمریکا شناخته می شود و برای هر کسی که از او خبری داشته باشد و یا او را معرفی کند ۲۵ میلیون دلار مژدگانی در نظر گرفته شده است.

-------------------------------------------

شماره ۲: James ‘Whitey’ Bulgerبه جرم قاچاق مواد مخدر، اخاذی و تهدید، ۱۹ مورد قتل تحت تعقیب است. ۲ میلیون دلار مژدگانی برای کسی او را معرفی کند در نظر گرفته شده است.

-------------------------------------------

شماره ۳ : Jason Derek Brownبه دلیل سرقت مسلحانه از یک خودرو حامل پول و به قتل رساندن محافظان تحت تعقیب است.

-------------------------------------------

شماره ۴: Robert William Fisherدر ۱۰ آوریل ۲۰۰۴ مامورین آتش نشانی اجساد همسر و دو فرزند این مرد را از یک ساختمان حریق گرفته بیرون کشیدند. پلیس متوجه شد که آنها قبل از آتش سوزی به قتل رسیده اند. این مرد ابتدا با چاقو گلوی زن و دو فرزندش را بریده و آنها را به قتل رسانده و سپس برای فریب پلیس خانه ی خود را آتش زده و بعد متواری شده است.

-------------------------------------------

شماره ۵: Glen Stewart Godwinبه جرم قتل در سال ۱۹۸۰ زندانی شد اما در سال ۱۹۸۷ از زندان فرار و به کشور مکزیک متواری شد. در آنجا به دلیل قاچاق کوکائین دوباره دستگیر و به زندان منتقل شد. در آنجا هم سلولی خود را به قتل رساند و دوباره موفق شد از زندان فرار کند. او همچنان تحت تعقیب اف بی آی است.

-------------------------------------------

شماره ۶ : Jorge ‘Pepe’ Alberto Lopez-Orozcoدر ماه جولای ۲۰۰۲ نامزد خود و دو پسر او را به قتل رساند. پلیس در ماه آگوست ۲۰۰۲ اجساد سوخته ی آنها را درون یک خود رو کشف کرد.

-------------------------------------------

شماره ۷: Alexis Floresوی به دلیل آدم ربایی در سال ۲۰۰۰ و قتل یک دختر بچه اهل فیلادلفیا تحت تعقیب است. دختر بچه در ماه جولای ۲۰۰۰ ناپدید و چند روز بعد جسد او در نزدیکی یک آپارتمان پیدا شد. اف بی آی برای هر کسی که نشانه ای از این جانی داشته باشد ۱۰۰ هزار دلار مژدگانی تعیین کرده است.

-------------------------------------------

شماره ۸: Victor Manuel Gerenaاین مرد در ارتباط با یک سرقت مسلحانه از یک شرکت خصوصی امنیتی تحت تعقیب است. گفته می شود که او دو تن از کارکنان این شرکت را گروگان گرفته ، بعد دست و پای آنها را بسته ، با تزریق یک ماده آنها را به طور موقت فلج کرده و سپس با ۷ میلیون دلار متواری شده است.پیدا کردن این فرد ۱ میلیون دلار پاداش دارد.

-------------------------------------------

شماره ۹ : Sherry Halliganاین زن در سال ۲۰۰۳ نامزدش را با شلیک ۵ گلوله از پا در آورد. پلیس او را دستگیر کرد اما به قید وثیقه آزاد شد. او از آن پس فراری و تحت تعقیب اف . بی. آی است.

-------------------------------------------

شماره ۱۰ : Chad Earl Schaffnerاین مرد به دلیل چندین سرقت مسلحانه از بانک تحت تعقیب اف بی آی قرار گرفته است. . فیلم های گرفته شده از دوربین های امنیتی نشان می دهد که او بدون اینکه چهره اش را ببپوشاند وارد بانک می شده و با تهدید اسلحه اقدام به گرفتن پول و سپس قبل رسیدن پلیس متواری می شده است.


0 نظرات :: فهرست مهمترین افراد تحت تعقیب اف.بی.آی

ارسال یک نظر

==> *** لطفا نام خود را در قسمت (نظر به عنوان : ) نام و آدرس اینترنتی وارد نمایید . *** <==

سیستم ارسال نامه به مدیر و درخواست آهنگ و فول آلبوم

نام :
ایمیل :
متن پیام :

فرم عضویت

فرم عضویت
نام شما :
نام کاربری :
ایمیل :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :
Powered By :JustPersian